Nieuwe berichten: 24

Hier vind je berichten van de afgelopen 7 dagen
Organisaties
terug

Simone de Wildt – Huid&- en Oedeemtherapie

Sinds 2006 zijn wij actief op het gebied van huidtherapie, oedeemtherapie, lasertherapie en huidzorg. Ons team bestaat uit gediplomeerde huidtherapeuten.
Wij helpen jou graag bij het verminderen van huidproblemen en het verbeteren van jouw huidgezondheid.

Wij zijn direct toegankelijk. Hierdoor is het mogelijk om op eigen initiatief zonder verwijzing van de huisarts bij ons op consult te komen.
Je kunt altijd contact met ons opnemen voor een vrijblijvend intake gesprek.Klik hier voor meer informatie

Tarieven

Voor oedeemtherapie en het aanmeten van therapeutisch elastische kousen geldt dat de behandelingen rechtstreeks gedeclareerd worden bij de zorgverzekeraar. Voor alle overige behandelingen krijg je na iedere behandeling een factuur mee die je kunt indienen bij jouw eigen zorgverzekeraar. Het bedrag dient contant of per pin betaald te worden.

Openingstijden

Openingstijden Gennep:
dinsdag 08:30 uur tot 18:00 uur
vrijdag 08:00 uur tot 18:00 uur

Bereikbaarheid:
Ma – Vr: 8.30 -18.00 uur

Simone de Wildt – Huid&- en Oedeemtherapie

Langeweg 203
6591 XB Gennep-Zuid

Waarvoor je bij Simone de Wildt – Huid&- en Oedeemtherapie terecht kunt:

Ik heb te maken met kanker – informatie & organisaties

Ik ben op zoek naar een huidtherapeut

Ik ben op zoek naar steunkousen